Bajkowy ślub na wyspach greckich

ZAKYTNHOS

Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na ślub za granicą, zapraszamy na ślub na Zakynthos (Zakintos, Zante). Malownicza wyspa w archipelagu Wysp Jońskich kusi pięknymi zatoczkami, piaszczystymi plażami, turkusowo-szmaragdowym morzem, wyśmienitą kuchnią i rodzinną atmosferą. To właśnie na Zakynthos znajdziecie znaną z pocztówek i kalendarzy Zatokę Wraku, Błękitne Groty czy Wyspę Żółwia.

Naturalne piękno wyspy oraz różnorodność miejsc, w których można zorganizować ślub sprawia, iż Zakynthos znajduje się w czołówce w najpopularniejszych kierunkach ślubu w Grecji.

Naszą specjalnością są właśnie śluby na Zakynthos (ślub na Zakintos), ponieważ wyspa ta jest naszym drugim domem i znamy ją od przysłowiowej podszewki. Dlatego też w naszej ofercie ślubu na Zakynthos znajdziecie unikalne miejsca, w których możemy zorganizować ślub i przyjęcie bez względu na liczbę osób. Co roku poszerzamy naszą ofertę ślubną o nowe miejsca. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Na Zakynthos organizujemy ślub cywilny, kościelny oraz symboliczny.

Ślub w Grecji nie może się odbyć bez greckiego zespołu muzycznego czy tancerzy greckich. To tylko nieliczne z w wielu atrakcji, jakie możemy Wam zapewnić podczas ślubu na Zakynthos. W celu uzyskania więcej informacji o miejscach ślubu, a także pakietów, zapraszamy do kontaktu z nami.

CAMEO

Zwane jest często „wyspą ślubów”, ponieważ właśnie na Cameo odbywa się najwięcej ślubów na Zakynthos. Cameo jest jedyne w swoim rodzaju. Na wyspepkę można się dostać poprzez drewniany most lub łodzią. Ślub odbywa się w zatoczce, nad którą powiewają białe zasłony. Zatoczka Cameo jest wynajmowana na użytek prywatny podczas ceremonii. Dzięki temu możecie liczyć na prywatność. Na Cameo możemy również zorganizować dla Was przyjęcie weselne.

CAPE VIEW

Miejsce to położone jest tuż nad brzegiem morza, z widokiem na Kefalonię. Turkusowe morze w oddali, soczyście zielona trawa, na której odbywa się ceremonia, klify, a także typowa grecka kamienna zabudowa nadają temu miejscu niezwykłej atmosfery. Cape View jest doskonałym miejscem nie tylko na ceremonię zaślubin, ale również na tradycyjne greckie wesele.

SEASCAPE

Miejce położone jest w zacisznym miejscu otoczonym gajem oliwnym. Ślub odbywa się na podeście z widokiem na morze lub przy kapliczce. Seascape jest idealnym miejscem nie tylko na ceremonię, ale również na przyjęcie weselne.

ŚLUB NA PLAŻY

Ślub w Grecji najczęściej kojarzy się ze ślubem na plaży. Proszę pamiętać, że plaże w Grecji mają charakter publiczny. Idealnym miesiącem na ślub na plaży jest maj, czerwiec i wrzesień. Proponowane przez nas plaże znajdują się tuż przy tawernach, w których możemy zorganizować dla Was przyjęcie weselne.
Proponujemy ślub na plaży wydmowej, na plaży z widokiem na Cameo oraz na plaży z widokiem na Kefalonię.

 

TARAS 1

Ślub odbywa się na tarasie hotelu Balcony, z którego rozpościera się panoramiczny widok nie tylko na Tsilivi, ale również na sąsiednią wyspę, Kefalonię. Przyjęcie weselne odbywa się zazwyczaj w klimatyzowanej restauracji wynajmowanej na użytek prywatny.

TARAS 2

Położony w bardzo zacisznym i idyllicznym miejscu taras numer 2 ma do zaoferowania nie tylko rustykalny wystrój, ale przede wszystkim przepiękne widoki. Kolor morza w tym miejscu mieni się odcieniami turkusu i szmaragdu. A w oddali widać sąsiednią wyspę, Kefalonię. Taras numer 2 idealnie nadaje się na kameralny ślub. W sąsiadującej z tarasem tawernie możemy zorganizować dla Was prawdziwie greckie wesele.

TARAS 3

Nasze najpopularniejsze miejsce (obok Cameo) w ofercie ślubnej na Zakynthos. Dostępny tylko dla klientów Turquoise Inspiration Events. Decydując się na ślub na tarasie numer 3 możecie liczyć na luskusowy standard miejsca, widok na Cameo, gazebo z białymi zasłonami gratis dla naszych klientów, rozszerzoną sesją fotograficzną w porcie Cameo, a przede wszystkim prywatność. Taras numer 3 jest idealnym miejscem na duże śluby połączone z przyjęciem weselnym.

TARAS 4

Jeśli marzycie o ślubie w miejscu o tradycyjnie greckiej zabudowie, pomiędzy winoroślą i drzewkami oliwkowymi, to taras numer 4 spełni Wasze oczekiwania. Dodatkowym atrybutem jest zapierający dech w piersiach widok na turkusowe morze. Taras numer 4 przeznaczony jest na ślub dla większych grup połączony z przyjęciem weselnym.

SKINARI

Nieziemski kolor wody, przepiękne widoki, z dala od zatłoczonych resortów. Takie jest właśnie nasze ulubione miejsce na Zakynthos – Skinari. Ślub może się odbyć przy biało niebieskim wiatraku lub na jednym z tarasów widokowych.

WYSPA ŻÓŁWIA

Turskusowe morze otaczające wyspę przypominającą kształtem żółwia. Miękki, żółty piasek pod stopami i zieleń otaczająca wyspę. W takiej scenerii możemy zorganizować dla Was ślub na Wyspie Żółwia (Marathonisi) na Zakynthos.

ZATOKA WRAKU

Znana z pocztówek i kalendarzy Zatoka Wraku (Navagio Bay) jest bez wątpienia bardzo popularnym miejscem na ślub na Zakynthos. Ślub odbywa się na bocznej plaży lub na plaży z wrakiem. Morze w Zatoce Wraku mieni się najpiekniejszymi odcieniami błękitu i turkusu. Biały żwirowy piasek i majestatyczne białe klify na tle turkusowej wody stanowią nieziemską scenerię.

ŚLUB KOŚCIELNY

Na Zakynthos możemy dla Was zorganizować ślub kościelny lub kościelny połączony ze ślubem cywilnym w kościele katolickim pod wezwaniem Św. Marka w stolicy wyspy. Ślub odbywa się w języku angielskim z polskimi akcentami.

******************************