Bajkowy ślub na wyspach greckich

O NAS

Turkus to kolor optymizmu, wiary oraz dobrego samopoczucia. Turkus kojarzy się z wakacjami, z morzem, niebem i przede wszystkim z Grecją . Tak też powstała firma Turquoise Inspiration Events. Z miłości do Grecji i do organizowania bajkowych ślubów z turkusem w tle.

KIM JESTEŚMY?

Założycielami agencji ślubnej jest Sylwia i Bogumił. Zakochani w sobie i w Grecji. W roku 2012 wypowiedzieli TAK na magicznej wyspie Santorini. Któż lepiej niż oni może wiedzieć, jak przejść przez tajniki organizacji ślubu w Grecji?

Ślub za granicą

Sylwia Markiewicz – Założycielka Turquoise Inspiration Events. Z wykształcenia filolog anglista oraz certyfikowany wedding planner. Perfekcjonistka pod każdym względem. Kocha podróże, historię starożytnej Grecji, a także kulturę i kuchnię grecką. Musi poznać dokładnie każde miejsce, w którym organizuje ślub. Ma bardzo dużą wiedzę na temat Zakynthos, który jest jej drugim domem.

Turquoise Inspiration Events mieści się na terenie Wielkiej Brytanii. Naszymi klientami są nie tylko Polacy mieszkający w Polsce i za granicą, ale również obcokrajowcy min z Wielkiej Brytanii, Portugalii, Niemiec i Holandii. Wszystkie zorganizowane przez nas śluby mają moc prawną i zostały zarejestrowane w wyżej wymienionych krajach.
Specjalizujemy się przede wszystkim w ślubach na wyspach jońskich (Zakynthos, Kefalonia, Ithaka), a także na Krecie i Santorini.

Działamy z pasją i wkładamy w naszą pracę całe serce. Podchodzimy do każdego klienta indywidulanie, ponieważ każdy z nas ma inne wymagania i wyobrażenia o ślubie.

W roku 2017 zostaliśmy odznaczeni znakiem Certyfikat Jakości przez ABC Ślubu.

Jeżeli marzysz o bajkowym ślubie w Grecji, skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenia.