Bajkowy ślub na wyspach greckich

KRETA

Kreta to królowa wysp greckich. Tytuł ten zawdzięcza swojej wielkości. Jest ona jedną z największych wysp greckich. Łagodny klimat oraz jej położenie sprawia, że najdłużej świeci tu słońce. Dlatego też możemy dla Was zorganizować ślub na Krecie od początku maja do listopada. Wyspa zachwyca malowniczymi krajobrazami, gajami palmowymi, zabytkami i przede wszystkim pięknymi, piaszczystymi plażami otoczonymi krystalicznie czystą wodą. Na Krecie oferujemy Wam ślub cywilny oraz symboliczny.

     ŚLUB NA FARMIE

Naszym zdaniem najpiękniejsze miejsce ślubu na Krecie. Jeżeli marzycie o bajkowym ślubie na greckiej farmie, otoczonej winoroślami, gajami oliwnymi, z pięknym widokiem i przepysznym, domowym jedzeniem, to miejsce jest godne polecenia. Na farmie organizujemy ślub symboliczny lub przyjęcie weselne.

      ŚLUB NA PLAŻY

Kreta bez wątpienia słynie z pięknych, piaszczystych plaż. Dlatego też decydując się na ślub na plaży, możemy zaoferować Wam plaże zarówno na północy, jak i na południu wyspy. Oto kilka z naszych propozycji.

      ŚLUB POD PALMAMI

Tylko na Krecie możecie zrealizować swoje marzenia o ślubie pod palmami. Ceremonia ma charakter prywatny. Miejsce to jest idealne na ślub powyżej 20 osób połączony z przyjęciem weselnym. Ceremonia może się odbyć na plaży lub pod palmami. Miejsce to jest wynajmowane na użytek prywatny i możecie się tam bawić do późnych godzin nocnych.

      VILLA

Ślub cywilny wraz z przyjęciem w prywatnej luksusowej willi z pięknym widokiem na morze. Idealne miejsce zarówno na mniejsze jak i duże śluby. 100% prywatność.

MAGICZNY OGRÓD

Jeśli marzycie o ślubie z pięknym widokiem na morze, w otoczeniu zieleni i kwiatów, a także palm, magiczny ogród spełni Wasze marzenia! Miejsce jest wynajmowane na użytek prywatny. Jest gwarancją na romantyczną ceremonię o zachodzie słońca i piękne zdjęcia.

******************************