Bajkowy ślub na wyspach greckich

KEFALONIA

Kefalonia jest największą z wysp w archipelagu Wysp Jońskich. Jest perełką wśród wysp greckich. Nieskalana przez masową turystykę, pełna zieleni i kolorowych kwiatów, otoczona przez turkusowe morze oraz majestatyczne góry. Mnóstwo tam urokliwych zatoczek, piaszczystych plaż, kapliczek, a także malowniczych miasteczek. Tak jak Zakynthos słynie z Zatoki Wraku, tak Kefalonia jest znana z przepięknej plaży Myrtos.
Na Kefalonii możemy zorganizować dla Was ślub cywilny, kościelny lub symboliczny.

ŚLUB NA PLAŻY

Na Kefalonii mamy wiele piaszczystych plaż, gdzie możemy dla Was zorganizować ślub. Oto kilka z naszych propozycji na ślub na plaży.

ŚLUB W JASKINI MELISANII

Co powiecie na ślub na łodzi w jednej z najpiękniejszych jaskiń w Europie? Jaskinia Melissani, zwana jaskinią nimf, jest jedną z najciekawszych atrakcji na Kefalonii.

ŚLUB PRZY KAPLICZCE

Grecja słynie z uroczych, małych kapliczek. Ślub w Grecji dla wielu kojarzy się właśnie ze ślubem przed kapliczką. Na Kefalonii proponujemy Wam kilka kapliczek, przed którymi możemy dla Was zorganizować ślub cywilny.

ŚLUB W OGRODZIE

Oferta skierowana jest dla Par, które cenią sobie prywatność oraz marzących o ślubie i przyjęciu w tym samym miejscu. Ślub odbywa się w ogrodzie prywatnej willi lub w prywatnej winnicy.

ŚLUB Z PIĘKNYM WIDOKIEM

Ceremonia może się odbyć na tarasie 5 gwiazdkowego hotelu lub w porcie w jednym z malowniczych miasteczek Kefalonii.

******************************